Zaproszenie na PZLA MP

Miasto Kraków - Polski Związek Lekkiej Atletyki - Małopolski Związek Lekkiej Atletyki serdecznie zaprasza na PZLA Mistrzostwa Polski w Sztafetach i Wielobojach.

Siła polskiej lekkiej atletyki oparta jest na doświadczeniu (Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski i Paweł Fajdek) oraz najmłodszym pokoleniu (Ewa Swoboda i Konrad Bukowiecki). W PZLA Mistrzostwach Polski w Sztafetach i Wielobojach wezmą również krakowscy i małopolscy lekkoatleci, których udział będzie promocją krakowskich i małopolskich klubów sportowych.

Powierzenie organizacji mistrzostw Małopolskiemu Związkowi Lekkiej Atletyki jest potwierdzeniem wysokiego poziomu sportowego oraz organizacyjnego Krakowa jako gospodarza wielu imprez lekkoatletycznych w ostatnich latach.

PZLA Mistrzostwa Polski w Sztafetach i Wielobojach to kontynuacja popularyzacji Królowej Sportu w Krakowie. Te wszystkie działania w skład, których wchodzi między innymi realizacja programu „Lekkoatletyka dla każdego! Młodzieżowe Spotkania z Lekką Atletyką” nie byłyby możliwe bez zaangażowania Władz Miasta Krakowa i Wydziału Sportu Urzędu Miasta Krakowa.

Jednocześnie pragniemy potwierdzić, że Polski Związek Lekkiej Atletyki, chcąc zachować kontynuację realizowanych projektów zapewnia o stałym wsparciu merytorycznym i metodycznym przy ich realizacji. W imieniu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i Małopolskiego Związku Lekkiej atletyki składamy podziękowania za zaangażowanie w stały rozwój naszej dyscypliny w Stołecznym Królewskim Mieście Krakowie.

Strona Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w linku poniżej: